Aplikacje

WaterFolder PANDa GIShub RainBrain Kalkulatory zielono-niebieskiej infrastruktury dla miast

Tworzymy proste w użyciu cyfrowe narzędzia do zarządzania wodami opadowymi. Z naszych aplikacji korzystają spółki wodno-kanalizacyjne, urzędnicy zajmujący się wodami opadowymi w miastach oraz projektanci.

Aplikacje w kilku krokach pomagają dobrać odpowiednie narzędzia na platformie WaterFolder, obejmują dobór zielono-niebieskiej infrastruktury w miastach, monitoring opadów, bazy GIS infrastruktury, rozliczanie opłat za deszczówkę, czy korzystanie z modeli opadowych. Jesteśmy autorem Polskiego Atlasu Deszczów Miarodajnych PANDa, dane udostępniamy w aplikacji, dzięki czemu są dostępne 24/7. Korzystanie z naszych aplikacji upraszcza prezentowanie danych i często sprowadza skomplikowane obliczenia do kilku kroków. Aplikacje dostarczają inżynierską wiedzę w kilka minut, ułatwiając pracę i dobór urządzeń. Dzięki digitalizacji procesów doborów, Klienci zyskują stały dostęp do efektów swojej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją każdej aplikacji, które w sposób kompleksowy dotyczą wód opadowych na każdym etapie zarządzania nimi. WaterFolder to platforma z narzędziami doborów dla branży wodno-kanalizacyjnej. PANDA udostępnia dane aktualnych natężeń deszczów miarodajnych, Gishub to oprogramowanie służące do zarządzania siecią, Rainbrain to aplikacja wizualizująca dane z deszczomierzy, a Kalkulatory zielono-niebieskiej infrastruktury to narzędzia udostępniane na potrzeby miasta w celu promocji i zarządzania zielono-niebieską infrastruktura w mieście.