WaterFolder

 

 

Gotowy na nową jakość w projektowaniu?

 

 

Współpracujemy z czołowymi producentami tworząc wspólnie unikalną platformę WaterFolder.com z której już dzisiaj korzysta ponad 7000  projektantów. Znajdą tam Państwo kalkulatory do obliczania retencji, infiltracji, zielonych dachów, kosztów eksploatacji, pomp i pompowni, regulatorów przepływu, podczyszczania, przewodów czy też odwodnień liniowych. Niemal w każdym miesiącu platforma wzbogaca się o kolejne narzędzia. Do współpracy zapraszamy producentów, a do korzystania: projektantów i eksploatatorów systemów wod-kan i deszczówki.

Już dzisiaj sporą część aktywności w naszych aplikacjach realizowana jest z poziomu urządzeń mobilnych i to poza zwykłymi, typowymi godzinami pracy. Swoboda i elastyczność działania jaką dają aplikacje usługowe „Software as a Service” jest dla nas inspirująca, szczególnie w czasach pracy zdalnej. W digitalizacji upatrujemy szansy na nowoczesne i racjonalne zarządzanie systemami wod-kan-deszcz.

Dzięki finansowaniu z NCBiR platformę WaterFolder rozwijamy w nową platformę WaterFolder Connect. Warto już teraz stać się częścią tego innowacyjnego projektu, który umożliwi projektowania i modelowanie systemów odwodnienia i retencji wód opadowych oraz dobór urządzeń, on line, 24/7.

 

Dołącz zatem do platformy WaterFolder, oferującej w jednym miejscu narzędzia przydatne w procesie projektowania rozwiązań dla branży wod-kan.

 

Dobieraj zbiorniki retencyjne, systemy rozsączające, odwodnienia liniowe, zbiorniki rurowe…
Wykorzystaj w swoich doborach natężenia deszczów miarodajnych wg modelu PANDa.

 

Sprawdź i dowiedz się więcej na www.waterfolder.com.

 

 

Projektowanie nigdy nie było takie proste!