Witamy na naszym blogu!

Mamy przyjemność powitać Państwa na naszym nowym blogu firmowym. Powstał on w celu uporządkowania wiedzy hydrologicznej, dotyczącej przede wszystkim retencji wody.

Nasza firma zajmuje się działaniami w zakresie zagospodarowania wód opadowych. Nasza spółka, zapoczątkowana interaktywnym portalem, dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze retencji. Nasze działania opierają się na trzech komplementarnych filarach: projektach, wiedzy i handlu. Idealny system musi w wyważony sposób łączyć te czynniki, zatem dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić optymalne rozwiązanie dla każdego zagadnienia.

Z naszą firmą współpracuje specjalnie powołany Międzynarodowy Komitet Naukowy, w skład którego wchodzą najlepsi specjaliści z uczelni krajowych i zagranicznych. Eksperci są wykwalifikowani w dziedzinie hydrologii, zaś pola ich zainteresowań badawczych skupiają się na takich tematach jak: inżynieria sanitarna, projektowanie sieci wodociągowych, inżynieria środowiska, technologie energetyczne czy hydrotechnika. Zapewniamy także możliwość skonsultowania się z innymi specjalistami w dowolnie wybranej dziedzinie hydrologii. Współpracujący z nami Eksperci mają wieloletnie doświadczenie w swojej branży, dzięki czemu są w stanie profesjonalnie doradzić w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania.

Nasza strona internetowa pomoże Państwu obliczyć objętość zbiornika retencyjnego, zapoznać się z aktualnym cennikiem dotyczącym wody opadowej i roztopowej, a także pozwoli zapoznać się z dalszą bibliografią ciekawych publikacji omawiających ten temat. Tam również mogą Państwo poznać szczegóły zrealizowanych już przez nas projektów.

Zapraszamy do regularnej lektury naszego bloga oraz odwiedzenia strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy Państwu w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości dotyczących gospodarki wodą opadową.

Jesteśmy również na mediach społecznościowych Facebook  oraz LinkedIn. Zapraszamy do śledzenia!

Pozdrawiamy, zespół RETENCJAPL

 

Powrót