Kim jesteśmy

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze z obszaru gospodarki wodami opadowymi i roztopowymi. Oferujemy usługi począwszy od ekspertyz technicznych z zakresu kanalizacji deszczowej, wymiarowania zbiorników retencyjnych, po budowanie kompleksowych strategii gospodarowania wodami opadowymi dla całych miast i gmin.

 

Naszym celem jest dostarczanie wszystkim Interesariuszom kompleksowych rozwiązań w zakresie gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z retencjonowaniem i gospodarowaniem wód – od ich rozpoznania po profesjonalną realizację.

 

Nasza misja

Dbając o najwyższe standardy, dostarczamy kompleksowe rozwiązania w obszarze wód opadowych.

 

Nasza wizja

RETENCJAPL – autorytet w zakresie gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi, który dzięki umiejętnie wykorzystanym zasobom intelektualnym i materialnym, dostarcza wartości wszystkim Interesariuszom.

 

Nasz zespół

To, co nas z pewnością wyróżnia to nasz zespół, który tworzy szerokie grono specjalistów z branży gospodarki wodami opadowymi. Ich kompetencje potwierdzone są tytułami naukowymi oraz bogatą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Każdy projekt przez nas wykonany jest efektem pracy wykwalifikowanego grona praktyków, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat branży gospodarki wodnej oraz ochrony środowiska.