O deszczu w dobrym klimacie

Stormwater Poland 2021

To już piąta edycja największej w Polsce i cenionej w branży konferencji dotyczącej wód opadowych, której mamy przyjemność być organizatorem. Naszą konferencję wyróżnia wymiana międzynarodowych doświadczeń, praktyczne podejście oparte o studia przypadków i ciągłe poszukiwanie inspiracji.

 

Nasze wydarzenie gromadzi naukowców i ekspertów od zarządzania deszczówką. W ramach tegorocznej edycji przygotowaliśmy 5 zróżnicowanych tematycznie sesji podzielonych na dwa dni konferencji oraz jeden dzień, w czasie którego zostaną przeprowadzone warsztaty.

 

 

 

 

W ciągu czterech edycji to wydarzenie stało się platformą wymiany doświadczeń i dobrych praktyk oraz nowatorskiego podejścia do tematu gospodarowania wodami opadowymi. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że woda to cenny zasób, o który należy szczególnie dbać. Co roku podczas konferencji wypracowywane są nowe, lepsze standardy i wyznaczane trendy. Rok 2021 nie będzie inny, chociaż różnić go od poprzednich będzie nieco zmieniona formuła.

 

Z uwagi na wciąż panującą pandemię oraz dbając o bezpieczeństwo wszystkich, konferencję przewidzieliśmy w formule hybrydowej, co oznacza, że uczestnictwo w prelekcjach i dyskusjach panelowych, spotkania z prelegentami, networking oraz zapoznanie z ofertą Partnerów będzie możliwe również w formule online. Stacjonarnie zadbaliśmy o to, by obiekt oraz ciągi komunikacyjne były zabezpieczone zgodnie z obowiązującym obecnie reżimem sanitarnym. Warto dodać, iż prowadzimy rozmowy z operatorami obiektów, które mają na celu bezpieczne przeprowadzenie konferencji oraz zachowanie wszystkich wymagań logistycznych. Jesteśmy również przygotowani na najbardziej wymagający scenariusz, czyli przeniesienie konferencji całkowicie do online. Na wypadek takiego wariantu, zdecydowaliśmy się na budowę studia dla prowadzenia paneli dyskusyjnych, a także zakup specjalnej wirtualnej platformy, która poza możliwościami streamingowymi, pozwala na tworzenie stref sponsorskich a także umawianie dedykowanych spotkań.

 

Niezwykle miło jest nam poinformować, że tegoroczna edycja konferencji Stormwater Poland została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska, a wykład otwierający wygłosi minister Michał Kurtyka.

 

 

 

Cała agenda jest już dostępna na naszej stronie internetowej www.stormwaterpoland.com