Stormwater Poland

Nadchodzi ósma edycja cyklicznej konferencji Stormwater Poland

Stormwater Poland jest międzynarodową konferencją, podczas której, dzięki udziałowi ekspertów i autorytetów z Polski i świata, dzielimy się wiedzą, integrujemy środowisko i wypracowujemy nowe kierunki działań.

Konferencję organizujemy od 2017 roku przyciągając coraz większą ilość uczestników i poruszając ważne dla branży tematy.

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania poprzedniej edycji:

 

Na kolejnej,  ósmej edycji konferencji Stormwater Poland w Poznaniu, szczególny nacisk zostanie położony na edukację i budowanie świadomości ekologicznej w zakresie wód opadowych.

Sesje będą obejmować tematyki odzysku wody deszczowej i jej strategicznego wykorzystania, co jest niezbędne do adaptacji miast do zmian klimatu. Spotkanie jest idealną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, wpisując się w aktualne konferencje wody opadowe.

Szczegóły na stronie wydarzenia.

Najważniejsze informacje

Kiedy?
17.04.2024 – 18.04.2024

Gdzie?
Aula Artis, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Aula Artis

Bilety
Cena od 1099 PLN netto;
link do rejestracji

Program
Zobacz program

Prelegenci
Zobacz wszystkich prelegentów

Tematyka konferencji

Już w kwietniu będziemy dyskutować o kluczowych zagadnieniach takich jak detencja i retencja wód opadowych, projektowanie i eksploatacja niebiesko-zielonej infrastruktury, a także o długoterminowych strategiach finansowania tych działań. Konferencja będzie również miejscem debat na temat najlepszych praktyk, technologii oraz strategii politycznych, które mogą pomóc miastom w adaptacji do zmieniającego się środowiska.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami, wymiany doświadczeń i nawiązania wartościowych kontaktów branżowych. Stormwater Poland jest nie tylko konferencją dla specjalistów branży wod-kan, ale także dla decydentów miejskich, projektantów i wszystkich zainteresowanych zrównoważonym rozwojem miejskim.

 

ZAPISZ SIĘ