WaterFolder DAY

Czy projektanci zajmujący się deszczówką mogą mieć swój dzień? Tak! WaterFolder DAY!

 

Jeśli marzysz o tym by branża wod-kan była równie kreatywna, intrygująca i rozwinięta jak branża IT,

to WaterFolder Day jest właśnie dla Ciebie. Wyrwij się na jeden dzień z zaklętego kręgu codzienności, pozwoleń, papierów, decyzji administracyjnych i ciężkim wysiłkiem okupionych projektów! Spotkaj z nami i wspólnie wymyślajmy naszą branżę na nowo! Stawmy razem czoła zmianom klimatu! Wykorzystajmy wspólną wiedzę i umiejętności, by świat stawał się lepszy!

Zorganizowaliśmy pierwsze w Polsce wydarzenie dla projektantów zajmujących się wodami opadowymi, zarówno tych pięciu tysięcy (tak – jest nas ponad 5000!) zrzeszonych na platformie WaterFolder (www.waterfolder.com) jak i tych, którzy jeszcze nie korzystają z profesjonalnych narzędzi doboru w projektowaniu systemów odwodnienia i retencji. Dla tych którzy docenili, że mogą projektować w oparciu o aktualne lokalne dane opadowe i dla tych, którym atlas deszczów PANDa (www.atlaspanda.pl) kojarzy się raczej z sympatycznym misiem, a w projektowaniu dalej używają wyłącznie formuły Błaszczyka.

W inspirującej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach spotkali się eksperci, projektanci i producenci, aby wymieniać się doświadczeniem w projektowaniu, zapoznać z nowinkami technicznymi, zaprezentować rozwiązania z ciekawymi studiami przypadków oraz bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami światowych firm z branży i ekspertów w dziedzinie pomiarów, modelowania hydrodynamicznego i projektowania. Bardzo bogaty program – wykłady, warsztaty i szkolenia na 5 salach jednocześnie. Pokazy, dwie wycieczki, mnóstwo konkursów, a na afterparty – networking . W wydarzeniu wzięło udział 450 osób.

Zobacz jak było:

Następna edycja:

 

KIEDY? – 28-29 marca 2023

GDZIE? – Gdańsk AmberExpo

STRONA WYDARZENIA – https://day.waterfolder.com/

REJESTRACJA – https://waterfolderday2023.konfeo.com/pl/groups