WEBINARIUM OTT ecoLog 1000 – proste i efektywne urządzenie all-in-one do monitorowania stanu wody.

OTT ecoLog 1000 wraz z aplikacją mobilną RainBrain to samodzielny, komórkowy rejestrator poziomu wody gruntowej do pomiaru wysokości i temperatury wody. Zapewnia niezawodny czas pracy systemu i dokładne dane. Jest doskonałym narzędziem do stworzenia podstawowego systemu pomiarowego, który pozwoli na rejestrację stanów wody w rzekach, potokach, zbiornikach retencyjnych na terenach miast i gmin.

 

Co wyróżnia OTT ecoLog 1000:

 

 

 

Prowadzenie: Karol Mikołajewski – z firmą RetencjaPL związany od samego początku – jest odpowiedzialny za projekty hydrologiczno-meteorologiczne i wdrożenia aplikacji RainBrain.

Zintegrowany w OTT ecolog 1000 modem GPRS/4G pozwala na transmisję danych z wykorzystaniem dowolnego operatora telefonii komórkowej. Dzięki zasilaniu bateryjnemu jest to system łatwy i tani w montażu, który można użytkować praktycznie w każdych warunkach.

 

Skonfiguruj i monitoruj dane zdalnie za pomocą zintegrowanej dwukierunkowej komunikacji mobilnej, aby uniknąć niepotrzebnych, kosztownych podróży do miejsca pomiaru i wysyłaj zaszyfrowane dane z automatycznymi ponawianiami, jeśli transmisja nie powiodła się.

 

Urządzenie OTT ecoLog 1000 wraz z aplikacją RainBrain to połączenie, które pozwolić na realizację zadań związanych z monitoringiem sytuacji hydrologicznej oraz alarmowaniu o przekroczonych stanach charakterystycznych. Jest doskonałym narzędziem do stworzenia podstawowego systemu pomiarowego, który pozwoli na pomiar i rejestrację stanów wody w rzekach, potokach, zbiornikach retencyjnych na terenie miasta. Dzięki zasilaniu bateryjnemu jest to system łatwy i tani w montażu, który można użytkować praktycznie w każdych warunkach.

 

Webinar poprowadzilł:

Karol Mikołajewski – z firmą RetencjaPL związany od samego początku – jest odpowiedzialny za projekty hydrologiczno-meteorologiczne i wdrożenia aplikacji RainBrain.

 

Powrót