WEBINARIUM Dobór odwodnień liniowych w oparciu o platformę WaterFolder.

Dobór odwodnień liniowych w oparciu o platformę WaterFolder.

 

Webinar poprowadzili przedstawiciele dwóch firm: Renata Woźniak-Vecchie z RetencjaPL oraz Maciej Pawlak z Hauraton Polska.

 

 

 

Zagospodarowanie wody opadowej zaczyna się od odpowiednio zaprojektowanego systemu odwadniającego. Dla obszarów o zwiększonym natężeniu ruchu i wysokich obciążeniach, jakimi są najczęściej inwestycje infrastrukturalne, wymagana jest dokładna analiza i dobór właściwych rozwiązań, które wpłyną na komfort korzystania z danego obiektu, a także na bezpieczeństwo użytkowników.

Nie możemy jednak zapomnieć o zagospodarowaniu zebranej wody deszczowej. Dlatego dopiero kompleksowe podejście obejmujące systemy podczyszczające, retencyjne i rozsączające, pozwala zadbać zarówno o bezpieczeństwo użytkowników, ale także środowiska naturalnego.

Dlatego wspólnie z firmą Hauraton Polska zapraszamy na bezpłatny webinar podczas którego opowiemy o: 

  • przygotowaniu danych wejściowych: wybór parametrów opadów miarodajnych do projektowania odwodnień liniowych, charakterystyka zlewni,
  • projektowaniu odwodnień liniowych: odwodnienia różnego przeznaczenia, dobór  optymalnego urządzanie za pomocą kalkulatora,
  • case study/przykłady zastosowań.

Na platformie WaterFolder kalkulator doboru odwodnień liniowych od lat skutecznie wspiera projektantów i w intuicyjny sposób umożliwia dobór odwodnienia liniowego w 3 prostych krokach.

Ponadto, powiązanie kalkulatora z dostępem do danych PANDa gwarantuje otrzymanie miarodajnych wyników, co jest niezbędne do efektywnego projektowania systemów zarządzania wodami opadowymi.

                                    

 

Użycie narzędzia jest darmowe – wystarczy tylko zalogować się na platformie www.WaterFolder.com

                                    

Powrót