BYDGOSKA RETENCJA +2050

III ogólnopolska konferencja z cyklu „BYDGOSKA RETENCJA +2050. Zielono-niebieska infrastruktura – inspiracje, cyfryzacja i misja” Bydgoszcz, 9 października 2020 r.

Celem konferencji jest prezentacja  doświadczeń MWiK w Bydgoszczy w zakresie wdrażania zielono-niebieskich rozwiązań na terenie miasta.

Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli samorządów, przedsiębiorstw branży wod.-kan. oraz wszystkich instytucji i osób, którym bliska jest tematyka związana z gospodarowaniem wodami opadowymi.

Trzy bloki tematyczne pozwalają na przedstawienie zagadnień w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem rozwiązań technicznych oraz dobrych praktyk i ciekawych inspiracji. Doświadczenia MWiK w Bydgoszczy mogą być źródłem wiedzy i zachęcać  do dalszych poszukiwań w zakresie wdrażania najbardziej praktycznych i skutecznych rozwiązań zielono-niebieskiej infrastruktury.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną konferencja odbędzie się w trybie on-line, a udział w niej jest bezpłatny.

Rejestracja uczestnictwa możliwa jest na stronie: http://www.120mwik.pl/rejestracja.php

W odpowiedzi każdy uczestnik otrzyma maila z unikalnym kodem, który trzeba podać podczas logowania w dniu konferencji, by otrzymać dostęp do transmisji.

Sprawdź program konferencji: AGENDA KONFERENCJI BYDGOSKA RETENCJA

Powrót