Byliśmy patronem medialnym III Konferencji Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi

W dniach 11–13 września br. w Zakopanem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w III Konferencji Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi. Wydarzenie to objęliśmy patronatem medialnym. W programie tegorocznej Konferencji GWOR znalazło się 20 referatów oraz kilka paneli dyskusyjnych.  Nasza firma przygotowała na tę okazję dwa referaty. Pierwszy, wygłoszony przez Andrzeja Osińskiego, dotyczył Polskiego Atlasu Natężeń Deszczów. Drugi poświęcony był zaś programowaniu inwestycji w odwodnieniach miejskich – wygłosiła go Renata Woźniak-Vecchie.

 

Po raz pierwszy zorganizowane zostały także warsztaty poświęcone kwestii opracowania systemu poboru opłat za deszczówkę. Także po raz pierwszy, w myśl nowej formuły wydarzenia, rozdano nagrody TYTAN. Statuetki przyznano w dwóch kategoriach: Produkt roku oraz Projekt roku. Cieszymy się, że produkt naszej firmy – Polski Atlas Natężeń Deszczów PANDa*, zawierający precyzyjne dane z okresu 30 lat o natężeniach deszczów miarodajnych dla wszystkich miast w Polsce i będący pierwszym takim narzędziem dedykowanym potrzebom hydrologii miejskiej i projektowaniu systemów odprowadzania, rozsączania, retencjonowania i wykorzystywania wód opadowych  – został Produktem roku. Zgodnie z hasłem każdej organizowanej przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. Konferencji – WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE – uczestnicy mieli okazję wzbogacić i uzupełnić swą wiedzę, nawiązać relacje biznesowe, a także skorzystać z dodatkowych atrakcji.

 

Wraz z Organizatorami dziękujemy serdecznie uczestnikom za wspólny udział w Konferencji.

Pełna fotogaleria i relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie: http://bit.ly/GWOR2018.

 

 

 

*Opracowanie i wdrożenie Polskiego Atlasu Natężeń Deszczów (PANDa) – POIR.01.01.01-00-1428/15, t dofinansowane zostało z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Powrót