Dlaczego rury z tworzyw sztucznych pomagają w budowaniu zdrowego, zrównoważonego środowiska?

Tak wiele powodów. Tak wiele sposobów.

 

Istnieją niezliczone zalety stosowania rur z tworzyw sztucznych, a zrównoważony rozwój jest na szczycie listy. To m.in. dlatego właśnie tworzywo sztuczne (dla systemów rurowych) stało się materiałem wybieranym przez architektów, budowniczych i deweloperów w całej Europie – i na całym świecie.

 

Systemy z tworzyw sztucznych są dziś bardzo popularne i uznane za godne zaufania w zastosowaniach w budownictwie – w instalacjach sanitarnych i grzewczych oraz infrastrukturze podziemnej – zarówno w systemach rozprowadzania wody pitnej, zagospodarowania wody deszczowej, jak i systemach kanalizacji sanitarnej. Rozwiązują wiele problemów, które nękają budynki i infrastrukturę ze starymi systemami rur, takich jak np. korozja, brak drożności, nieszczelność, trudności w eksploatacji i utrzymaniu.

 

Różnica pomiędzy plastikiem jednorazowego użytku, a tworzywami sztucznymi stosowanymi w systemach rurowych polega na tym, że te pierwsze mogą powodować zanieczyszczenie środowiska, podczas gdy te drugie są projektowane z myślą o żywotności od 50 do czasami ponad 100 lat, a więc są zrównoważone. A ponieważ celem i pasją Wavin jest budowanie zdrowego, zrównoważonego środowiska poniżej przedstawiamy dlaczego stosowanie tworzyw w systemach instalacji budowlanych, odwodnienia i kanalizacji niesie za sobą wiele korzyści.

 

Powody, dla których warto wybrać rozwiązania z rur z tworzyw sztucznych. Więcej na ten temat przeczytaj TUTAJ

Powrót