Informacja na temat funkcjonowania spółki Retencjapl w czasie pandemi koronawirusa

Szanowni Klienci i Partnerzy,

 

W związku  z sytuacją w Polsce i na świecie wywołaną rozpowszechnianiem się pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, informujemy, że przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz przestrzeganiu zasad BHP, kontynuujemy naszą działalności i jesteśmy dla Państwa dostępni.

 

Odpowiedzialnie podchodząc do zaistniałej sytuacji wprowadziliśmy jednakowo wiele zmian w funkcjonowaniu naszej spółki. Przede wszystkim, oddelegowaliśmy naszych pracowników do wykonywania swoich obowiązków zdalnie. Tym samym zrezygnowaliśmy praktycznie z kontaktów osobistych (poza przypadkami, które bezwzględnie tego wymagają)  na rzecz rozmów telefonicznych, telekonferencji i komunikacji e-mailowej. Zapewniamy, że w tych trudnych, zmienionych warunkach zapewniamy Państwu pełną obsługę zapytań, zamówień oraz bieżące wsparcie. Robimy wszystko, aby poziom naszej współpracy pozostał zadowalający.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów!

 

Wszelkie pytania i problemy prosimy kierować nas telefonicznie lub e-mailowo – dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt” na naszej stronie www.

 

Życzymy Państwu zdrowia! Chrońmy siebie, współpracowników i nasze rodziny. Tylko bezwzględne dostosowanie się do zaleceń rządowych oraz nasz rozsądek i odpowiedzialność pomogą nam bezpiecznie przejść ten niebezpieczny czas.

 

Tomasz Grochowski, Prezes Zarządu

Powrót