Jesteśmy patronem medialnym VI Konferencji „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem medialnym Konferencję „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi” 2021 (#GWOR2021). To już szósta edycja wydarzenia, które stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń na temat racjonalnego wykorzystania wody opadowej, który w świetle zmian klimatu i ich skutków jest dziś coraz bardziej aktualny.

 

 

Zagadnienie to będzie tematem konferencyjnych wystąpień i dyskusji. Prelegenci, wśród których znajdą się zarówno naukowcy i eksperci z branży, jak i przedstawiciele inwestorów oraz wykonawców prac z obszaru gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi, zaprezentują je zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, zaproszeni goście skoncentrują się m.in. na działaniach, których celem jest adaptacja do zmian klimatu. Akcent położony zostanie także na problem suszy oraz konieczność ochrony zasobów wodnych. Nie zabraknie referatów poruszających prawne, finansowe, techniczne czy komunikacyjne aspekty gospodarowania deszczówką, jak również paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą zaproszeni goście.

 

Ważną częścią wydarzenia będą warsztaty poświęcone adaptacji ogrodów miejskich do zmian klimatu oraz ustalaniu opłat za usługi odprowadzania wód opadowych i roztopowych. Warsztaty odbywać się będą równolegle, a uczestnicy będą mogli wybrać tematykę, która najbardziej ich interesuje i włączyć się w dyskusję.

 

Podczas spotkania wręczone zostaną również nagrody TYTAN. To uznane w branży wyróżnienia, przyznawane przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. (organizatora konferencji) oraz zaproszone do współpracy jury, które tworzą przedstawiciele świata nauki i stowarzyszeń branżowych oraz redaktora naczelnego czasopisma „Inżynieria Bezwykopowa”.

 

Konferencja GWOR 2021 odbędzie się w dniach 3–5 listopada 2021 r. Udział w niej będzie można wziąć zarówno stacjonarnie (w Krakowie), jak i online (za pośrednictwem platformy Akademia Inżynierii).

 

Szczegóły na temat konferencji dostępne na stronie:

https://konferencje.inzynieria.com/gwor2021/

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/gospodarowaniewodamiopadowymiir6853645437723848704/

Wraz z Organizatorami zapraszamy do udziału!

Powrót