Już jutro Kongres ENVICON WATER. Serdecznie zapraszamy!

envicon_BANER_400x400

W dniach 10-11 maja w Bydgoszczy odbędą się XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, podczas których będą eksponowane najnowocześniejsze maszyny, urządzenia i technologie dla branży.

W ramach tegorocznych Targów po raz pierwszy odbędzie się również Międzynarodowy Kongres ENVICON WATER, który poświęcony jest aktualnym problemom branży wod-kan.

Pierwsza edycja Kongresu będzie okazją do przedyskutowania rozwiązań i strategii w gospodarce wodno-ściekowej w kraju oraz oczekiwań Unii Europejskiej wobec Polski. Inwestycje w sprawny system gospodarowania wodą i oczyszczalnie ścieków, wyzwania jakościowe oraz ocena zasobów wodnych to tylko wybrane zagadnienia, które zostaną omówione pierwszego dnia obrad. Podczas kilku paneli dyskusyjnych przedstawiciele świata polityki, nauki i biznesu poruszą kluczowe tematy i omówią najważniejsze problemy branży.

„Nowe technologie w branży wod-kan. Woda, ścieki, infrastruktura liniowa” to tytuł przygotowywanej przez redakcję miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” sesji, zaplanowanej na drugi dzień Kongresu. Celem jest pokazanie nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych technologii oraz produktów dedykowanych branży wodociągowo-kanalizacyjnej przez współpracujące z tym sektorem gospodarki firmy.

Kongres Envicon Water odbędzie się w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187.

Więcej na stronie: http://www.abrys.pl/szkolenia-i-konferencje/wyszukiwarka-konferencji/pojedyncza-konferencja/cal/event/id/187/2016/05/10/

Powrót