Nowe skrzynki retencyjno-rozsączające Wavin AquaCell

Ze względu na zmieniający się klimat miasta muszą radzić sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, takimi jak powodzie, susze, wyczerpywanie się wód gruntowych, stres termiczny w miastach i zanieczyszczenie wód powierzchniowych. Jak znaleźć długotrwałe rozwiązania dla wszystkich tych wyzwań? Jednym z nich są systemy skrzynek retencyjno-rozsączających, które są sposobem na rozwiązanie układanki z wodą deszczową.

 

Nowe skrzynki AquaCell to nasza najnowsza propozycja skrzynki z kanałem inspekcyjnym od Wavin. Przebadane są one pod kątem wysokich wieloletnich obciążeń, dzięki czemu mogą być montowane nawet na dużych głębokościach pod terenami obciążonymi ruchem SLW 60. To pierwsze rozwiązanie na polskim rynku, przebadane i zgodne z normą PN-EN 17152-1. Jest to praktyczne rozwiązanie pozwalające na oszczędność miejsca składowania, dzięki możliwości układania jednej skrzynki w drugą, tworząc stosy. Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i ergonomicznej instalacji.​

 

Nowe skrzynki AquaCell są wysokiej jakości i zrównoważone. Wykonane są z tworzywa w 100% pochodzącego z recyklingu i nadającego się do recyklingu (PP) – tworząc obieg zamknięty surowca.

Dla Skrzynek stworzyliśmy specjalny kalkulator doboru skrzynek retencyjno – rozsączających, za pomocą którego uzyskasz zestawienie materiałów do budowy zbiornika.

(tu znajdziesz kalkulator doboru elementów zbiornika https://bit.ly/2K2FEXr )

 

Więcej na temat skrzynek: https://bit.ly/36SRxsg

Powrót