Optymalizacja kosztów eksploatacji i jej wpływ na korekty taryf. Zapraszamy na warsztaty.

Zapraszamy do udziału w konferencji EKOGMINA, podczas której nasz Ekspert Andrzej Osiński poprowadzi warsztaty pn.: Optymalizacja kosztów eksploatacji i jej wpływ na korekty taryf.

 

EKOGMINA 2019 będzie drugą edycją wydarzenia. I Forum odbyło się w październiku 2018 roku miało miejsce w Gdańsku, a w tym roku konferencja odbędzie się w Hotelu Warszawianka w Jachrance w dniach 5-6 czerwiec. Honorowym Partnerem konferencji są Wodociągi Mareckie, obchodzące jubileusz 20-lecia istnienia spółki.

W tym roku konferencję dodatkowo poprzedzą praktyczne warsztaty poświęcone optymalizacji kosztów eksploatacyjnych.

 

 

Opis warsztatów

 

Warsztaty te skierowane są do małych i średnich firm wodociągowych, odpowiedzialnych za zarządzanie strukturą i poziomem kosztów operacyjnych oraz dla przedstawicieli JST.

 

Warsztaty umożliwiają wymianę najlepszych praktyk specjalistów przygotowujących budżety operacyjne oraz realizujących zadania eksploatacyjne. Jednym z elementów wpływających na poziom kosztów jest energochłonność w eksploatacji systemów wodociągowo – kanalizacyjnych. Eksperci oraz uczestnicy wymienią m.in. doświadczenia na temat możliwego wpływu wdrożenia zdalnych odczytów wodomierzy na finanse spółki wodociągowej oraz ocenę świadczonej usługi i omówią inne sposoby optymalizacji.

 

Wybrane doświadczenia praktyczne operatorów, związane z optymalizacją kosztów operacyjnych powinny skłonić uczestników do dyskusji i porównań, w tym z wykorzystaniem danych benchmarkingowych.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia: PROGRAM

Powrót