Seminarium dla branży wodno-kanalizacyjnej. ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez firmę Bentley Systems.

Spotkanie odbędzie się 3 lipca w Warszawie w Hotelu Marriott (Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa). Udział w seminarium jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

 

OPIS SEMINARIUM

W wyniku starzejącej się i niewystarczająco rozwiniętej infrastruktury, jak również w obliczu klęsk żywiołowych i zmian populacji, branża wodociągowa stawia sobie za cel poprawę niezawodności i szybką adaptację do nowych warunków. Mimo tego, główne założenia dotyczące wysoce wydajnej infrastruktury pozostają niezmienne i są to: bezpieczeństwo, niezawodność oraz wydajność.

 

W jaki sposób przedsiębiorstwa wodociągowe mogą wykorzystać dane, które są obecnie izolowane w odłączonych od sieci systemach informatycznych, arkuszach i dokumentach papierowych, aby zmodernizować swoje systemy i działania w opłacalny sposób? Podczas tego seminarium dowiesz się, jak wykorzystać Twoje dane, aby usprawnić proces decyzyjny i zastosować nowe technologie cyfrowe w celu usprawnienia procesów biznesowych i polepszenia wyników.

 

W procesie cyfryzacji współpracuj z organizacją oferującą najbardziej kompleksowe i inteligentne rozwiązania wodociągowe korzystające z BIM, dedykowane oczyszczalniom ścieków, połączone jednolitym środowiskiem danych w celu dostarczania bezpiecznych, dokładnych i wiarygodnych informacji z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dowiedz się, w jaki sposób innowacje firmy Bentley obsługują lokalne normy i procesy dotyczące infrastruktury wodnej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z Programem wydarzenia TUTAJ

Więcej informacji TUTAJ

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Powrót