StormWater Poland 2021 – dwa bilety w cenie jednego na formułę ONLINE!

Piąta edycja najbardziej opiniotwórczej i największej konferencji poświęconej wodom opadowym StormWater Poland 2021 startuje już 21 czerwca w Katowicach!

W ciągu czterech edycji to wydarzenie stało się platformą wymiany doświadczeń i dobrych praktyk oraz nowatorskiego podejścia do tematu gospodarowania wodami opadowymi. Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że woda to cenny zasób, o który należy szczególnie dbać. Co roku podczas konferencji wypracowywane są nowe, lepsze standardy i wyznaczane trendy. Rok 2021 nie będzie inny. Chcemy dalej zmieniać świat wód opadowych współtworząc obraz przyjaznych i bezpiecznych miast w Polsce, ale możemy to tylko zrobić razem!

 

 

Jesteśmy głodni spotkań na żywo, jednak mamy świadomość, że obecność stacjonarna nie dla wszystkich jest możliwa. Idąc tym tropem przygotowaliśmy możliwość uczestniczenia online we wszystkich prelekcjach i dyskusjach panelowych a na specjalnej platformie streamingowej uruchomiliśmy pokoje dla Partnerów umożliwiające zapoznanie się z ich ofertą.

Oczywiście dostęp do platformy będzie również po konferencji, dlatego wszystkie materiały będzie można oglądać również w późniejszym terminie.

 

Dla osób zainteresowanych uczestnictwem online

mamy dobrą wiadomość!

OD DZIŚ KUPISZ DWA BILETY W CENIE JEDNEGO!

 

WAŻNA INFORMACJA! Kupując bilet na konferencję w formule online w komentarzu podaj adres e-mail drugiej osoby, na którą ma zostać wystawiona wejściówka na platformę streamingową!

 

Powrót