Stormwater Poland 2024

Dołącz do nas w Poznaniu, aby kształtować przyszłość zrównoważonego zarządzania wodnymi zasobami na konferencji Stormwater Poland 2024.

Spotkajmy się 17-18 kwietnia w Auli Artis w Poznaniu, aby wspólnie zgłębić tematykę zrównoważonego zarządzania wodami opadowymi. Konferencja skupi się na innowacyjnych podejściach do infrastruktury niebiesko-zielonej, roli przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w zarządzaniu infrastrukturą deszczową oraz rozwoju retencji w Polsce. W konferencji biorą udział eksperci z całego kraju i zagranicy.

Podczas konferencji skupimy się na trzech kluczowych obszarach:

  • Projektowanie, wdrażanie i eksploatacja błękitno-zielonej infrastruktury: Znajdą tu miejsce tematy dotyczące innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu wodami opadowymi oraz ich integracji z miejskim ekosystemem.
  • Misja firm wodociągowych: Poruszymy kwestie związane z odpowiedzialnością i rolą przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych w efektywnym gospodarowaniu wodami opadowymi.
  • Strategie wobec wód opadowych: Zagłębimy się w dyskusję o celach i metodach detencji, retencji oraz innych form wykorzystania wód opadowych, mając na celu optymalizację i ochronę zasobów wodnych.

Odkryj innowacje w zarządzaniu wodami opadowymi. Zapisz się na Stormwater Poland 2024 już teraz! Link do rejestracji

Szczegóły konferencji

Kiedy? 09:00 17.04.2024 – 18.04.2024

Gdzie? Aula Artis, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

Bilety Cena od 1099 PLN netto; Link do rejestracji

Zobacz program

Zobacz list przewodni konferencji

Zobacz wszystkich prelegentów

Szczegóły dojazdu i informacje o noclegach

Zdjęcia z poprzednich edycji

Powrót