TARGI WOD-KAN

Trwają targi WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy, na których możemy spotkać większość z naszych partnerów.

Wavin Polska sadzi drzewa na swoim stoisku.

 

Zwiększanie liczby drzew w miastach jest warunkiem koniecznym do tego, aby skutecznie i trwale obniżyć temperaturę w miastach. Jak to zrobić bez szkody dla istniejącej infrastruktury?

Wavin Polska udowadnia, że dzięki odpowiednim rozwiązaniom drzewa można sadzić nawet w zwartej śródmiejskiej zabudowie. Aby dowiedzieć się, jak zrobić to bezpiecznie, warto odwiedzić stoisko firmy na targach WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy. Drzewa już tam stoją.

Na tegoroczną, XXVIII, edycję Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji – WOD-KAN 2022 Wavin Polska zbudował nietypowe stoisko, na którym wzrok zwiedzających przyciągają prawdziwe drzewa, posadzone w TreeTankach.

 

– Podczas targów Wavin Polska zaprezentuje m.in. ofertę rozwiązań do zarządzania wodami opadowymi. Są to m.in. systemy do zbierania wody deszczowej, jej transportu do odbiorników, podczyszczania, a także retencji i rozsączania. Najbardziej spektakularnym z przedstawianych produktów będzie z pewnością system Wavin TreeTank, umożliwiający swobodny wzrost drzew oraz zapobiegający niszczeniu dróg oraz infrastruktury podziemnej przez rozrastające się korzenie. Na stoisku posadziliśmy prawdziwe drzewka, aby zwiedzający mogli się na własne oczy przekonać o zaletach tego rozwiązania. Nasi specjaliści na miejscu chętnie wyjaśnią zasadę jego działania – wyjaśnia Robert Uniejewski, Dyrektor Sprzedaży – Systemy Infrastrukturalne z Wavin Polska.

 

Na stoisku targowym Wavin Polska będzie można również:

  • poznać systemy infrastrukturalne Wavin ze szczególnym uwzględnieniem lekkich, wytrzymałych, odpornych i łatwych w montażu studzienek Tegra RG. W ramach prowadzonej właśnie kampanii promocyjnej dotyczącej tego rozwiązania firma umożliwia jednostkom publicznym, które spełniają określone kryteria, nieodpłatne wypróbowanie studzienek w systemach kanalizacji deszczowej. Szczegółowe informacje można uzyskać na stoisku;
  • zapoznać się z dostępnymi bibliotekami Revit Wavin – rozwiązaniami przydatnymi dla projektantów w zakresie projektowania BIM;
  • sprawdzić narzędzia do projektowania systemów zagospodarowania wody deszczowej, m.in. kalkulator skrzynek AquaCell i Q-Bic Plus.

 

Na odwiedzających stoisko Wavin Polska (stoisko nr 116) czekają również nagrody-niespodzianki nawiązujące do koncepcji skutecznej retencji i efektywnego zarządzania wodą opadową.

 

XXVIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2022

10-12 maja 2022 r.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Gdańska 187

85-674 Bydgoszcz

Stoisko 116

 

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja zwiedzających:
https://targi-wod-kan.pl/zwiedzajacy/

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Powrót