Życzenia Świąteczne

Szanowni Klienci, Partnerzy, Uczestnicy naszych konferencji, Użytkownicy platformy WaterFolder,

 

Chcielibyśmy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech będzie to okres spokojny, spędzony w gronie rodzinnym, w ciepłej i miłej atmosferze. Na stole niech pojawią się polskie specjały, tradycyjne dania i smaczne desery, a pod choinką same wymarzone prezenty.

 

Życzymy też Państwu Szczęśliwego Nowego Roku, wyśmienitej zabawy sylwestrowej oraz dobrego wejścia w nowy rok.

 

Rok 2022 był dla nas bardzo pracowity.

 

Był to rok, w którym udało nam się zorganizować, aż dwa wydarzenia w branży.

 

Stormwater Poland z hasłem: „Czas na deszczówkę”, pokazał nam jak cennym zasobem jest woda deszczowa i z jaki olbrzymi potencjał niesie ze sobą. Rozwój technologii, zwiększanie świadomości, a także postępujące zmiany klimatu przyczyniają się  do podejmowania przez miasta, a także prywatnych inwestorów inwestycji, które już nie tylko zbiorą wodę deszczową ale i wykorzystają ją ponownie. Wchodzimy w rok 2023 z głową pełną pomysłów, co pokażemy na 7-mej edycji konferencji, w dniach 27-28.09.2023 w Katowicach.

 

W tym roku zainaugurowaliśmy kolejny ważny dla nas projekt– WaterFolder Day. Na pierwszą edycję przyjechało 450 projektantów z całej Polski. Chcemy dążyć do tego, by środowisko projektantów dzieliło się wiedzą oraz korzystało z nowoczesnych narzędzi i dorobku technologicznego. Następna edycja WaterFolder DAY odbędzie się 28.03.2023 w Gdańsku,a zapisy już ruszyły:  https://waterfolderday2023.konfeo.com/pl/groups

 

Podczas WaterFolder DAY prezentowane były także kalkulatory doboru oraz zasady działania platformy WaterFolder. To właśnie założona przez nas platforma skupia już wokół siebie ponad 6 000 projektantów. Możemy pochwalić się, że na platformie zostało już dokonanych 38,5 tysiąca doborów. Obecnie mamy 15 kalkulatorów, a w przygotowaniu kolejne 5, co oznacza, że w 2023 roku będzie można już z nich korzystać.

 

Nasi programiści oprócz tworzenia kalkulatorów doboru na platformie, pracowali także nad rozwojem naszej aplikacji GisHub. To właśnie to oprogramowanie służące do zarządzania siecią będzie miało swoją nową odsłonę w 2023 roku. Chcemy zaprezentować nowe możliwości aplikacji już podczas WaterFolder DAY.

 

Z kolei zespół naszych ekspertów, w dziedzinie projektowania zrealizował w tym roku aż 25 projektów obsługując takie miasta jak Gliwice, Stalowa Wola, Kraków, Grudziądz, Tarnów, Piaseczno, Kalisz,, Bydgoszcz i Lubin, a także projekty dla klientów biznesowych przy obiektach przemysłowych.

 

Swoje obliczenia opieraliśmy o dane z pomiarów z najlepszego sprzętu – firmy OTT Hydromet. W tym roku dostarczyliśmy też młynki MFpro dla IMGW, a także zamontowaliśmy deszczomierze w Poznaniu oraz Gliwicach. Nasze regulatory przepływu zostały zamontowane na 120 inwestycjach.

 

Nasza aktywność nie kończy się na pracy, w tym roku wzięliśmy udział w 15 zewnętrznych wydarzeniach, 10 webinarach, oraz udzieliliśmy ponad 20 wywiadów, dzieląc się naszą wiedzą i szerząc idee ochrony tego cennego zasobu jakim jest woda.

 

Woda to jeden z najcenniejszych surowców.
Wierzymy, że dziś nikogo nie stać na jej trwonienie.

 

Woda nie zna granic, a my bezgranicznie wierzymy, że nasza i naszych dzieci przyszłość zależy od tego, czy umiemy uszanować jej wartość. Dla nas to praca, pasja i hobby.

I z taką myślą wchodzimy w nowy 2023 rok!

 

 

Z pozdrowieniami,

Zespół Retencjiapl

Powrót