WaterFolder debiutuje międzynarodowo!

Po wielu tygodniach rozmów i dopracowywania szczegółów, wreszcie możemy podzielić się doskonałą informacją – nasza platforma WaterFolder po raz pierwszy wychodzi za granicę – odpowiadając na potrzeby cyfryzacji rynku na Litwie. 

 

Pojawienie się WaterFolder na rynku litewskim to wynik współpracy spółki RETENCJAPL z firmą Amiblu. Pod koniec ubiegłego braliśmy udział w rozmowach technicznych z firmą Grinda, operatorem sieci wod-kan w Wilnie. Podczas spotkania zrodziła się potrzeba usprawnienia procesu projektowania, oraz wdrożenia narzędzi które pomogą w realizacji tego celu.

 

Niewątpliwie, jest to kamień milowy na drodze do naszego rozwoju. Po roku od udanej premiery waterfolder.com na rodzimym rynku, widzimy duży potencjał do rozwoju na rynkach europejskich. Nasze aplikacje usprawniają proces projektowania systemów odwodnienia, co w dobie pandemii pozwala na realizację szeregu działań w obszarze cyfrowym – mówi Tomasz Grochowski, prezes spółki RetencjaPl.

 

Prace związane z przygotowaniem narzędzia rozpoczną się w kwietniu, natomiast samo uruchomienie platformy na Litwie planowane jest pod koniec trzeciego kwartału bieżącego roku.

 

Wilno, fot. pixabay.com

Powrót